Обновлено 26 февраля 2018№ 30385419
Вакансия в архиве
№ 30385419
19 марта 2018
Работа в Хмельницком / Вакансии / Транспорт, логистика, ВЭД

Вантажник-комплектувальник, комірник, робітник складу

Хмельницкий
опыт работы не требуется, полная занятость
По договорённости
Посмотреть описание вакансии

Обязанности:

Вашими обо’язками будуть: Підбір товару згідно накладних Підтримувати чистоту та порядок на робочому місці Допомагати завідуючому складу робити інвентаризацію Завантажувати відібрану Вами продукцію в автомобіль доставки (вага нашого товару до 5 кг)

Требования:

Ви хочите працювати у комфортному складі зі зручними умовами? Ви можете прямо зараз за 2 хв. пройти співбесіду, та взнати результат. Компанії, яка на протязі 19 років забезпечує більше 2700 магазинів по місту та області продуктами харчування розширена вакансія- фахівця зі зборки та видачі вантажу. Це робота для: тих, кому важливо хороший колектив професіоналів, та активний темп і не сидіти на місці це може бути початком кар'єри, де за 4−6 місяців отримати підвищення і підвищити дохід, робота для студентів, або випускників (в подальшому Ви можете перейти на іншу посаду нашого підприємства у напрямку торгівлі, маркетингу, управління персоналом, бухгалтерію, напрямок менеджменту, ІТ сферу, експедицію) Не має значення, чи є у Вас досвід роботи, чи ні, адже за допомогою нашої системи індивідуального навчання Ви швидко отримаєте потрібні навики. Так, як ми стабільна компанія і постійно розвиваємось ми шукаємо: Уважних, пунктуальних, та дисциплінованих. Активних, та фізично здорових чоловіків віком до 45 років. Проживаючих у м. Хмельницькому, без шкідливих звичок, Оберіть один із зручних способів для себе: 1 Спосіб: Зателефонуйте прямо зараз, та пройдіть співбесіду 2 Спосіб: Надішліть своє резюме, або лист зі своїми контактними даними за допомогою кнопки «Відправити резюме»

Условия:

Наші переваги: навчання за рахунок компанії перспектива кар'єрного росту вже через 6 місяців офіційне працевлаштування оплачувані лікарняні та відпустка заробітна плата 2 рази на місяць Ви самостійно впливаєте на свій дохід від 4500 до 5500грн. на місяць робочі дні з Понеділка — по П’ятницю, вихідний — Неділя, Субота- вихідний через один тиждень зручний графік роботи з 13.00 до 22.00 (можна закінчити роботу раніше) у разі затримки після 22.00 оплата та доставка до дому місце роботи вул. Тернопільській (Вам буде зручно добиратись) стабільність компанії гарантує працівникам впевненість у завтрашньому дні, та захищенність Уровень дохода: до 5500 грн.

Вакансия в архиве
№ 30385419
19 марта 2018

компания

Продпромсервис

Клиент SuperJob с 2017 года
До 50 сотрудников
нет вакансий

контакты

Войдите для просмотра контактов работодателя
Войти