Обновлено 11 декабря 2017№ 29854647
Вакансия в архиве
№ 29854647
17 января 2018
Работа в Хмельницком / Вакансии / Транспорт, логистика, ВЭД

Водій-експедитор

Хмельницкий
опыт работы не требуется, полная занятость
По договорённости
Посмотреть описание вакансии

Обязанности:

- Доставка товару зі складу до магазинів міста та області (20−30 точок в день) - О 9.00 бути в першій торговій точці, а до 18.00- закінчити розвозку - Здати товар в торгову точку по накладній та оформити документи - Підтримувати автомобіль в чистому, та технічно справному стані - По приїзду з маршруту — поставити автомобіль під завантаження та здати документи в бухгалтерію.

Требования:

- вік від 23 до 45 років - проживання у м. Хмельницькому - посвідчення водія категорії «В» - стаж водіння від 3-х років - знання будови автомобіля, та вміння виявити несправність - готовність пройти оплачуване стажування 2 тиждня на складі, та 2 тиждня на експедиції
  • • Водительские права: B

Условия:

Провідна продовольча компанія відкриває вакансію: Водій — експедитор Влаштовуючись до нас- Ви отримаєте: 1. Роботу, яка гарантує Вам стабільність— адже ми вже понад 19 років забезпечуємо постійну доставку продуктів харчування у магазини міста та області 2. Соціальну захищенність — адже це офіційне працевлаштування і в нас передбачені оплачувані лікарняні та відпустка 3. Комфортні умови праці — адже за Вами буде закріплений постійний автомобіль Ford, або Газель 4. Впевненість у завтрашньому дні — адже заробітна плата виплочується 2 рази на місяць 5. Зручний графік роботи — о 9.00 потрібно бути у першій торговій точці, а до 18.00- завершити роботу з Понеділка по Суботу 6. Вихідний — Неділя, парковий день — Понеділок, де є можливість доглянути автомобіль 7. Достойна заробітна плата — до 6 500 тисяч грн. на місяць 8. Стабільний та цікавий колектив, який більше 5 років працює в нашій компанії Якщо Ви ознайомились з умовами — подати заявку Ви можите одним із способів: Оберіть один із зручних способів для себе: 1 Спосіб: Зателефонуйте прямо зараз, та пройдіть співбесіду за номером. 2 Спосіб: Надішліть своє резюме, або лист зі своїми контактними даними за допомогою кнопки «Відправити резюме» ! Одразу ставте лайк, чи підписатися щоб в майбутньому було легше нас знайти! Уровень дохода: до 6500 грн.

Вакансия в архиве
№ 29854647
17 января 2018

компания

Продпромсервис

Клиент SuperJob с 2017 года
До 50 сотрудников
нет вакансий

контакты

Войдите для просмотра контактов работодателя
Войти